Sort by
  • Madame Web

  • An Earth Shatteringly Romantic Solar Valentine's Day Opposites Special

    ★★★

  • ted

    ★★★★

  • Echo

    ★★½

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★★

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

    ★★½

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★½

  • Carol & the End of the World

    ★★★★½

  • The Family Plan

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★

  • Doctor Who: The Giggle

    ★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★

  • Family Switch

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Wonka

    ★★★½

  • A Biltmore Christmas

    ★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Holiday Road

    ★★★

  • Good Burger 2

    ★★

  • Genie

    ★★★

  • Dashing Through the Snow

    ★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Leo

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • Wish

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★

  • South Park: Joining the Panderverse

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Old Dads

    ★½

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Migration

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • Freelance

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★½

  • The Mask

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★★