Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

    ★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★