• Apostle

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Flashback

    ★★★½

  • Paddington

    ★★★★

  • Unstoppable

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • The Iron Giant

    ★★★★½

  • The Double

    ★★★★

  • Amores Perros

    ★★★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Stand by Me

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Taken 2

    ★★

  • Jackie Brown

    ★★★½

  • Synchronic

    ★★★½