Sort by
  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Great Absence

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Boy Kills World

    ★½

  • Woman of the Hour

    ★★★½

  • Kill

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Shadow of Fire

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Aggro Dr1ft

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Sleep

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Riddle of Fire

    ★★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Here

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • The People's Joker

    ★★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½