Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Explant

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

  • Soul

    ★★★★

  • The Five Rules Of Success

  • The One and Only Ivan

  • What We Found

  • Black Is King

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★

  • The Poison Squad

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • The Christmas Club

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Help Me I'm Dying

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Wanda Sykes: Not Normal

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • The Best of Enemies

    ★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Elisa & Marcela

    ★★

  • The Farewell

    ★★★

  • The Petal Pushers

    ★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Ellen DeGeneres: Relatable

    ★★

  • Sum of Us

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • The Eugenics Crusade

    ★★★½

  • The Perfection

    ★★★½

  • The Hate U Give

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

  • UFO

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Girl

    ★★½

  • Rafiki

    ★★★★

  • Behind the Curve

  • Truth or Dare

    ½

  • Happy Anniversary

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Tomb Raider

  • A Wrinkle in Time

    ★★