• Siberia

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★★

  • High Life

    ★★★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Song to Song

    ★★

  • One More Time with Feeling

    ★★★★

  • Voyage of Time: Life's Journey

    ★★★★★

  • Arrival

  • Jimmy's Hall

    ★★★

  • The Hunt

  • Dogtooth

    ★★★★★

  • Shotgun Stories

    ★★★★★

  • Time Regained

    ★★★★★

  • Pola X

    ★★★★★

  • Chigh

    ★★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★★

  • Mauvais Sang

    ★★★★★

  • Henry: Portrait of a Serial Killer

    ★★★

  • Love Streams

    ★★★★★

  • Possession

    ★★★★★

  • Days of Heaven

    ★★★★★

  • The Ascent

    ★★★★★

  • Coming of Age

    ★★★★★

  • Seven Beauties

    ★★★★★

  • The Deer

  • Whity

    ★★★★★

  • The Things of Life

    ★★★★★

  • Go, Go Second Time Virgin

    ★★★★★

  • The Sword of Doom

    ★★★★★

  • Orpheus

    ★★★★★