Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

  • Fast X

    ★★½

  • One Ranger

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Unprecedented

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Timekeepers of Eternity

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½