Sort by

Ryan has logged 10 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
A Serious Man

A Serious Man

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Paddington

Paddington

2014
×
★★★½
Edit this entry  
28
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★½
Edit this entry  
10
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry