Sort by
  • Strange Way of Life

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Making of The Last of Us

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Modern Man

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • Elvis

    ★½

  • Aftersun

    ★★½

  • Men

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Three Months

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

  • Wake

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Appendage

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★