Sort by

Bobby Harris has logged 287 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★½
Edit this entry  
07
Love on a Leash

Love on a Leash

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
07
They/Them

They/Them

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Prey

Prey

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★½
Edit this entry  
03
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Beavis and Butt-Head Do the Universe

Beavis and Butt-Head Do the Universe

2022
×
★★★½
Edit this entry  
31
DC League of Super-Pets

DC League of Super-Pets

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Bob's Burgers Movie

The Bob's Burgers Movie

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Vengeance

Vengeance

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★½
Edit this entry  
22
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

2022
×
★★★
Edit this entry  
01
The Third Saturday in October

The Third Saturday in October

2022
×
★★★½
Edit this entry  
28
Mike Mignola: Drawing Monsters

Mike Mignola: Drawing Monsters

2022
×
Edit this entry  
27
Gateway

Gateway

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
AEW x NJPW: Forbidden Door

AEW x NJPW: Forbidden Door

2022
×
Edit this entry  
26
Argus

Argus

×
Edit this entry  
26
High Horse

High Horse

×
Edit this entry  
26
The Leech

The Leech

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Birdwatching

Birdwatching

2021
×
Edit this entry  
26
Hell Hole

Hell Hole

×
Edit this entry  
26
Every Time We Meet for Ice Cream Your Whole F*cking Face Explodes

Every Time We Meet for Ice Cream Your Whole F*cking Face Explodes

2021
×
Edit this entry  
26
A New Day (Brought To You By Horizon Research Systems)

A New Day (Brought To You By Horizon Research Systems)

2022
×
Edit this entry  
26
Kharon

Kharon

×
Edit this entry  
26
Take Him Down

Take Him Down

2021
×
Edit this entry  
26
Pretty Pickle

Pretty Pickle

2022
×
Edit this entry  
26
7 Minutes in Hell

7 Minutes in Hell

2022
×
Edit this entry  
26
Cruise

Cruise

2021
×
Edit this entry  
26
Honeycomb

Honeycomb

2022
×
★★
Edit this entry  
25
Dirtbag

Dirtbag

2022
×
Edit this entry  
25
The Third Saturday in October Part V

The Third Saturday in October Part V

2022
×
★★★★
Edit this entry  
25
The History of Metal and Horror

The History of Metal and Horror

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
PussyCake

PussyCake

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
Make Popular Movies

Make Popular Movies

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
Break any spell

Break any spell

2021
×
Edit this entry  
25
The Outwaters

The Outwaters

2022
×
★½
Edit this entry  
24
The Ones You Didn’t Burn

The Ones You Didn’t Burn

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
Breathing Happy

Breathing Happy

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bitch Ass

Bitch Ass

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Dawn Breaks Behind the Eyes

Dawn Breaks Behind the Eyes

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Elvis

Elvis

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dirtbag

Dirtbag

2022
×
Edit this entry  
23
Wild Card

Wild Card

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Reklaw

Reklaw

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry