Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Curious Case of Natalia Grace

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • By Design: The Joe Caroff Story

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Century of Animation Showcase: 1922

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • High Noon on the Waterfront

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Reframed: Marilyn Monroe

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Blade Runner: Black Lotus

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Cinema Finds Its Voice

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½