Sort by
  • Get to Eleven

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Friends from Home

    ★★★★

  • Late Bloomers

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★½

  • Cat Person

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • The Old Way

    ★★

  • Babylon

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★★

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

    ★★

  • Stutz

    ★★★★½

  • The Cult of Humpty Dumpty

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ½

  • Goodnight Mommy

    ½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Bros

    ★★

  • Dead for a Dollar

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Price We Pay

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • My Love Affair with Marriage

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Le Pupille

    ★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • EO

    ★★★

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★