Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • SUGA: Road to D-DAY

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • BTS: Yet To Come in Cinemas

    ★★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Love, Lizzo

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Of an Age

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • You Can Live Forever

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Three Months

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Nanny

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Wildhood

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Anaïs in Love

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Dr. Bird's Advice for Sad Poets

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • My First Summer

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★