sabrina has logged 23 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Short Term 12

Short Term 12

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Slice

Slice

2018
×
½
Edit this entry  
23
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Gangster Squad

Gangster Squad

2013
×
★★★
Edit this entry  
20
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Drop

The Drop

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
First Man

First Man

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Good Girl

The Good Girl

2002
×
★½
Edit this entry  
09
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
This Means War

This Means War

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Team Thor

Team Thor

2016
×
Edit this entry  
07
Stuart: A Life Backwards

Stuart: A Life Backwards

2007
×
★★★
Edit this entry  
04
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
Read the review Edit this entry  
01
Bubble Boy

Bubble Boy

2001
×
Read the review Edit this entry  
01
Venom

Venom

2018
×
Read the review Edit this entry