Jenni has logged 15 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Woman at War

Woman at War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Old Man & the Gun

The Old Man & the Gun

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Kindergarten Teacher

The Kindergarten Teacher

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Everybody Knows

Everybody Knows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Admission

Admission

2013
×
Read the review Edit this entry  
06
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry