Sort by
  • Barbie

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ½

  • M3GAN

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★

  • White Noise

    ★★★

  • Fall

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Impractical Jokers: Shark Week Spectacular

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Bubble

  • Morbius

    ½

  • Studio 666

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Shrink Next Door

  • tick, tick...BOOM!

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Addams Family 2

  • No Time to Die

    ★★½

  • Oasis Knebworth 1996

  • Squid Game

  • Dune

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

  • Luca

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Friends: The Reunion

  • The Fallout

  • Moxie

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Hubie Halloween

    ½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Host

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The King of Staten Island