• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Joe List: This Year's Material

    ★★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★½

  • The Northman

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Windfall

    ★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • The Unforgivable

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Sam Morril: Full Capacity

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Shane Gillis: Live In Austin

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Encounter

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Count Me In

    ★★½

  • Reminiscence

    ½

  • The Green Knight

    ★★

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Annette

    ½

  • Wolfgang

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★

  • Tom Petty, Somewhere You Feel Free

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Brian Regan: On the Rocks

    ★★★½

  • Patrice O'Neal: Killing Is Easy

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Audrey

    ★★★★

  • Sam Morril: Up on the Roof

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★½

  • Colin Quinn & Friends: A Parking Lot Comedy Show

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½