Sort by
  • Upgraded

  • Kho Gaye Hum Kahan

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Rabindra Kabya Rahasya

    ½

  • 12th Fail

    ★★★

  • Bela America

    ★★★½

  • The Creator

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ½

  • Andragogy

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Jawan

    ★★½

  • Io Capitano

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★½

  • Ferrari

    ★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★½

  • Yannick

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Carry on Jatta 3

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • MMXX

    ★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • A Strange Path

    ½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Close Your Eyes

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • Robot Dreams

    ★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Eureka

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Monster

  • Knit's Island

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Gol!a

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Elegies

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★½