• Moxie

    ★★★

  • Wish You

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • A New York Christmas Wedding

    ★★

  • Work It

    ★★★½

  • Feel the Beat

    ★★★

  • Lady Driver

  • The Half of It

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★½

  • Coffee & Kareem

    ★★★★

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★

  • The Thing About Harry

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Countdown

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★

  • Fuccbois

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Good Sam

  • Malibu Rescue

    ½

  • Aladdin

    ★★★★

  • The Perfect Date

  • Booksmart

    ★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★

  • A Dog's Way Home

    ★★★½

  • Grand-Daddy Day Care

    ★½

  • Prince of Peoria A Christmas Moose Miracle

    ½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★½

  • Swiped

    ½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Incredibles 2

  • The Kissing Booth

  • Alex Strangelove

    ★★★½

  • Truth or Dare

    ★★

  • Midnight Sun

    ★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • Benji

    ★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★½

  • Peter Rabbit

    ★★★★

  • Colette

    ★★★

  • Bright

    ★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★★★

  • Christmas Wedding Planner

    ★★

  • A Christmas Prince

    ★★

  • Wonder

    ★★★★

  • The Super

    ½

  • Truth or Dare

    ★★★

  • SPF-18

    ½

  • It

    ★★★★½

  • The Boss Baby

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Barbie Video Game Hero

    ★★½

  • God's Own Country

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • To the Bone

    ★★★★

  • Before I Fall

    ★★★★

  • Pihu

    ★★★½

  • A Cinderella Christmas

    ★★½

  • Moana

    ★★★

  • Ballerina

    ★★½

  • Trolls

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Sing

    ★★★½