• D.E.B.S.

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Taylor Swift: Speak Now World Tour Live

    ★★★★★

  • Bugcrush

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Holes

    ★★★★★

  • Nausicaä of the Valley of the Wind

    ★★★★★

  • After We Collided

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Scarface

    ★★★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★½

  • Dog Day Afternoon

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Sleep Has Her House

    ★★★★★

  • Making The Leftovers

    ★★★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★

  • The Skin I Live In

    ★★★★½

  • The Hunger

    ★★★½