Sort by
  • Kaleidoscope

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • AEW All Out

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Black Bird

    ★★★½

  • AEW x NJPW Forbidden Door

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Farha

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Nobody

    ★★½

  • Extra Footage

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Speed of Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The 8th Day of the Week

    ★★★★

  • The Unfamiliar

  • You Should Have Left

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The Last Days of American Crime

  • Capone

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • Inheritance

    ★★½

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Shooting Heroin

    ½

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Underwater

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★★★

  • Z

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Tell Me Who I Am

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • 7500

    ★★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½