• Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • Happiness Continues

    ★★★★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Black Holes: The Edge of All We Know

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Naughty Books

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • McMillion$

    ★★★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Leslie Jones: Time Machine

    ★★★

  • Cheer

    ★★★★★

  • Sex, Explained

  • Dolly Parton: Here I Am

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • The Ronda Rousey Story: Through My Father's Eyes

    ★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★

  • Frozen II

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★

  • The Irishman

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • National Theatre Live: Fleabag

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

  • Hair Love

    ★★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★½

  • The Movies

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Chasing Happiness

  • Game of Thrones: The Last Watch