Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★★½

  • Dune: Part Two

    ★★½

  • Madame Web

    ★★½

  • Eagle

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Argylle

    ★★★★

  • Fighter

  • Beautiful Wedding

    ★★★

  • Tendaberry

    ★★★½

  • Naa Saami Ranga

  • Hanu-Man

  • Guntur Kaaram

    ★★★★½

  • The Beekeeper

  • Mean Girls

  • Salaar

    ★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Hi Nanna

    ★★★★★

  • Animal

    ★★★½

  • Wonka

    ★★½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Leo

    ★★★

  • The Book of Clarence

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Foe

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Skanda

  • The Creator

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★★

  • Jawan

    ★½

  • Origin

    ★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Beast

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • Janet Planet

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Jailer

    ★★★★

  • Bhola Shankar

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Gran Turismo

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • BRO

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Maaveeran

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Spy

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Adipurush

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★