Sort by

Sam ⧗ has logged 15 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Fallout

The Fallout

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
Ma

Ma

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Hush

Hush

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
Wake

Wake

2022
×
Edit this entry  
26
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Scream

Scream

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Scream

Scream

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
Edit this entry  
09
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
Edit this entry  
07
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★
Edit this entry