• A Garota Invisível

    ½

  • He's All That

    ½

  • Cinderella

    ½

  • The Barbie Diaries

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★½

  • A Werewolf Boy

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Road: The Tragedy of One

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • D.P.

    ★★★

  • So Not Worth It

    ★★★½

  • Part-Time Idol

    ★★★

  • Dating Class

    ★★★

  • The Girl Next Door

    ★★★

  • Good Casting

    ★★★★★

  • Suits

    ★★★½

  • Sympathy for Lady Vengeance

    ★★★