Sort by
  • You People

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Conversations with Friends

    ★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The Janes

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Breaking

    ★★½

  • The Princess

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Old

    ★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Crime of the Century

    ★★★★