• Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Minari

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Taylor Swift: Journey to Fearless

    ★★★★½

  • Taylor Swift: Speak Now World Tour Live

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The End of the Tour

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • The Dig

    ★★½

  • The Lobster

    ★★★

  • The Tree of Life

    ★★

  • Life in a Day

    ★★½

  • Sex and the City

    ★★½