Sort by
  • Swarm

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Bottoms

    ★½

  • Scream VI

    ★½

  • Creed III

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Somebody I Used to Know

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Mutt

    ★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★★

  • Jamojaya

    ★★

  • Shortcomings

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Bad Behaviour

    ★★★

  • Cat Person

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★½

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • Do Revenge

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Bruiser

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

  • Causeway

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Mike

  • Easter Sunday

    ½

  • Prey

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • The Ladies

  • The Paranormal Communicator

    ★★★

  • Lollygag

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • halfsies

  • How Not to Be a Junkie

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Thor: Love and Thunder

    ★½