• Shattered

    ★★

  • Brazen

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Castle Falls

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Apex

  • Army of Thieves

    ★★

  • Night Teeth

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Pharma Bro

  • South of Heaven

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Iké Boys

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

  • The Exchange

    ★★★

  • Demonic

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • We Need to Do Something

    ★★★★

  • Loki

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • F9

  • Take Out Girl

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★