Sort by

Sammy has logged 21 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Take and Run

Take and Run

2020
×
Edit this entry  
26
The Long Goodbye

The Long Goodbye

2020
×
Edit this entry  
26
The Dress

The Dress

2020
×
Edit this entry  
26
Please Hold

Please Hold

2020
×
Edit this entry  
26
On My Mind

On My Mind

2021
×
Edit this entry  
25
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Uncharted

Uncharted

2022
×
★½
Edit this entry  
22
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★½
Edit this entry  
13
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★
Edit this entry  
12
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Raw

Raw

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★
Edit this entry  
05
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★
Read prior review Edit this entry  
04
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★½
Edit this entry  
02
Scream

Scream

2022
×
★★
Edit this entry