RSS feed for Samuel
  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Love Actually

    ★★★★½

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Surf's Up

    ★★★★

  • High School Musical 2

    ★★★½

  • High School Musical

    ★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★½

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★½

  • Romeo + Juliet

    ★★★★

  • Tarzan

    ★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★½

  • Rango

    ★★★★

  • The Conjuring

    ★★★½