Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Lizzo: Live in Concert

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bubble

  • Moonshot

    ★★½

  • Umma

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½