Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Your Place or Mine

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½