Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Argylle

    ★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • KSI: In Real Life

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★