Sort by

Samuel has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
The Lion King

The Lion King

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Delicatessen

Delicatessen

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Tootsie

Tootsie

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry