Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Burial

    ★★½

  • Reptile

    ★★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • El Conde

    ★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Jules

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Seneca: On the Creation of Earthquakes

    ★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★

  • You People

    ★★

  • Bank of Dave

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Willaq Pirqa, the Cinema of My Village

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • The Monroy Affaire

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★