Sort by
  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Virgo and the Sparklings

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Dear David

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Glory

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • GAP

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Magic of Zero

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Big Mouth

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Close

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • KKN di Desa Penari

    ★★

  • Crush

    ★★★★

  • KinnPorsche: The Series

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★★

  • Kukira Kau Rumah

    ½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Bad Buddy

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Anne+: The Film

    ★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • My Love Mix-Up!

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½