aliyah has logged 17 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
1995

1995

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
And Then We Danced

And Then We Danced

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Pride

Pride

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Incredible Theft of Celine's Beloved

The Incredible Theft of Celine's Beloved

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Barbie: A Fashion Fairytale

Barbie: A Fashion Fairytale

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Platform

The Platform

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Swallow

Swallow

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry