Sort by
  • One Day

    ★★★★★

  • Anyone But You

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Other Zoey

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • My Fault

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Robots

    ★½

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Reality

    ★★★½

  • Victim/Suspect

    ★★★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

  • Hellraiser

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wildflower

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Boo, Bitch

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Elvis

  • Aftersun

    ★★½

  • Our Father

    ★★½

  • Along for the Ride

    ★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • The Girl from Plainville

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Moonshot

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The In Between

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★★

  • Through My Window

  • When You Finish Saving The World

    ★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½