Sort by

sarah! has logged 15 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dating Amber

Dating Amber

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Des

Des

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
What If

What If

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Road Within

The Road Within

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The DUFF

The DUFF

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Life Itself

Life Itself

2018
×
½
Read the review Edit this entry