RSS feed for Sarah

Sarah has logged 33 entries for films during September 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Some Girl(s)

Some Girl(s)

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Picture Day

Picture Day

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Children

The Children

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Days and Nights

Days and Nights

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Good People

Good People

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Harry Hill Movie

The Harry Hill Movie

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
What If

What If

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Burke & Hare

Burke & Hare

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Robin Hood

Robin Hood

2010
×
Read the review Edit this entry  
20
Lost Time

Lost Time

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Scribbler

The Scribbler

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Reclaim

Reclaim

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Space Station 76

Space Station 76

2014
×
Read the review Edit this entry  
18
Revolver

Revolver

2005
×
Read the review Edit this entry  
18
Gulliver's Travels

Gulliver's Travels

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Freezer

Freezer

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Semi-Pro

Semi-Pro

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Hazard Jack

Hazard Jack

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
12
The Signal

The Signal

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Honeymoon

Honeymoon

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Fort Bliss

Fort Bliss

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
The Pact II

The Pact II

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Panic Button

Panic Button

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Sand Sharks

Sand Sharks

2011
×
★★★½
Edit this entry  
04
Flight 7500

Flight 7500

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Rover

The Rover

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Congress

The Congress

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Possession of Michael King

The Possession of Michael King

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Life of Crime

Life of Crime

2013
×
Read the review Edit this entry