Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • A Man Called Otto

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Halloween Ends

  • Do Revenge

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

  • Causeway

  • See How They Run

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

  • TÁR

  • Barbarian

  • The Invitation

  • Beast

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Three Thousand Years of Longing

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Men

  • EO

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • RRR

    ★★★★★

  • Umma

  • The Bad Guys

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

  • Dog

  • Tall Girl 2

  • Kimi

  • Marry Me

    ★★★★★

  • Moonfall

  • Cha Cha Real Smooth

  • Master

  • Fresh

    ★★

  • The House

  • Scream

    ★★★★

  • American Underdog