Sort by

Sarah has logged 10 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ma

Ma

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Austin Powers in Goldmember

Austin Powers in Goldmember

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Austin Powers: International Man of Mystery

Austin Powers: International Man of Mystery

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry