sarah has rated 43 films ★★★½ .

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★½

  • Tune in for Love

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • Magnolia

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Wolf Children

    ★★★½

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • Brave

    ★★★½

  • Enchanted

    ★★★½

  • Easy A

    ★★★½

  • Grease

    ★★★½

  • Legally Blonde

    ★★★½

  • The Boy in the Striped Pyjamas

    ★★★½

  • The Imitation Game

    ★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • The Dawn Wall

    ★★★½