sarah has rated 30 films ★★★ .

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★

  • Up in the Air

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Rent

    ★★★

  • Cars

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • The Lego Movie

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Toy Story 2

    ★★★

  • The Princess Bride

    ★★★

  • The Wind Rises

    ★★★

  • My Sister's Keeper

    ★★★

  • The Adventures of Tintin

    ★★★

  • Frozen

    ★★★

  • Into the Woods

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★