Sort by

SARAH🦕 has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spookley the Square Pumpkin

Spookley the Square Pumpkin

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Shanghai Express

Shanghai Express

1932
×
Edit this entry  
27
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Caché

Caché

2005
×
★★★★
Edit this entry  
20
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Afterlife of the Party

Afterlife of the Party

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Watermelon Woman

The Watermelon Woman

1996
×
★★★★
Edit this entry  
10
Cinderella

Cinderella

2021
×
★½
Read the review Edit this entry