Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Mister Organ

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Aftersun

    ★★

  • Cool Blue Car

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ½

  • Deep Water

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • No Exit

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Watcher

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

    ½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★