Sort by

Sarah has logged 12 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
After We Collided

After We Collided

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Predestination

Predestination

2014
×
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry