Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Candy

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

  • Hatching

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Madres

    ★★½

  • The Manor

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★