Sort by
  • Bama Rush

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Prince

    ★★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Come from Away

    ★★★★

  • LuLaRich

  • Dune

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • The Prom

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★

  • Hamilton

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Scoob!

    ★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Emma.

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★